HSE

شرکت گداخت تدارک به عنوان پیمانکار ارایه خدمات تهیه، طبخ و توزیع غذا و همچنین ارایه دیگر خدمات عمومی و پشتیبانی مانند خدمات تنظیفات فضاهای اداری و اقامتی، تامین نیروی انسانی متخصص و… با بیش از ۱۵ سال سابقه موثر یکی از بزرگترین مجموعه‌های تهیه، طبخ، آماده‌سازی و توزیع غذا در طرح‌های توسعه نفت، گاز و پتروشیمی کشور به شمار می‌آید.
در این راستا تهیه و تامین مواد غذایی بسته‌بندی، ارایه خدمات بهداشتی، تجهیز و اداره واحدهای پذیرایی و اقامتی، راه‌اندازی کمپ‌های اداری و مسکونی در نقاط مختلف کشور از جمله میادین نفتی و گازی جنوب و غرب کشور در زمره خدمات پشتیبانی و لجستیکی این شرکت محسوب می‌شود.
کیفیت مطلوب و توانایی و سرعت اجرایی این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۴۰۰ نفر نیروی مجرب و ورزیده و کادر کارشناسی قوی به همراه تجارب گسترده کاری، امکانات وسیع مالی و اعتباری، تجهیزات به روز و مکفی متناسب با حجم و موقعیت هر پروژه ما را در موقعیتی مناسب و قابل اتکا برای مشتریان گرامی قرار داده است.
سیستم مدیریت کیفیت شرکت با بینش فرآیندی طرح‌ریزی شده است. فرآیندهایی که در سیستم مدیریت کیفیت تشریح شده و به آنها پرداخته‌شده است، به طور کلی در سه گروه فرآیندهای اصلی (ارائه خدمات)، فرآیندهای پشتیبانی و فرآیندهای مدیریتی، تقسیم شده‌اند.
شرکت خدماتی گداخت تدارک باهدف ارائه خدمات در زمینه های طبخ وتوزیع غذا تاسیس شده است . این شرکت خود رامتعهد به رعایت  الزامات  کارفرما و ارائه خدمات  با کیفیت درجهت  بهبود و رضایت مشتریان می داند .
ما در  شرکت گداخت تدارک  معتقدیم که کیفیت  اتفاقی نیست و ما بایدتلاش کنیم تا  محصولات و  خدمات را  به صورتی به مشتری ارائه دهیم که با در نظر گرفتن کاهش هزینه ها،  بالاترین میزان رضایتمندی کارفرما و مشتریان را به همراه داشته باشیم .
همچنین  ما معتقدیم کیفیت ،  چیزی نیست که یک روزه به دست آید بلکه  باید برای رسیدن به آن فعالیت مستمرو تلاش بی وقفه نمود.
اینجانب و همه همکاران محترم در شرکت  ،با اعتقاد کامل به خط مشئ  فوق الذکر ، بر این  باور هستیم که ارائه خدمات مناسب و مطلوب تنها با مشارکت همه کارکنان در چارچوب یک سیستم مدیریت کیفیت امکانپذیر است و در این راستا خود را ملزم به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر  مبنای   استاندارد    بین المللی   ISO9001:2008 نموده و از تمامی امکانات شرکت جهت حفظ ،بهبو د مداوم وگسترش کیفیت خدمات استفاده می نماییم .

درهمین راستا وباتلاش مداوم تمامی همکاران شرکت گداخت تدارک، موفق و مفتخر به کسب تقدیرنامه ها و رضایت نامه های متعدد درزمینه رعایت چارچوبهای مدیریت ایمنی،بهداشت و سلامت (HSE)  گردیده ایم:

ISO 2021_000001 ISO 2021_000002 ISO 2021_000003